Безкоштовна
консультація

 • Номер мобільного
  +38 (095) 42-54-267
 • Номер мобільного
  +38 (097) 89-95-272
 • Номер мобільного
  +38 (093) 71-56-897
 • E-mail
  [email protected]

Бургело Ольга Олександрівна, лікар ультразвукової діагностики вищої категорії. Стаж роботи - 46 років.

Стажувалась закордоном, довгий час, за запрошенням тамтешньої влади, працювала лікарем ультразвукової діагностики в Лівії. Спеціалізується на діагностиці гінекологічних органів, має в цьому напрямку чи найбільший досвід в місті, урологічних органів, в тому числі нирок.

Одна з перших фахівців у Луцьку, хто почав дивитись на узд ректально простату. Має величезний досвід в діагностиці органів шлунково-кишкового тракту, печінки, жовчевого міхура, щитоподібної залози.

Одна з перших в Луцьку почала на узд дивитись наднирники.

Ольга Олександрівна - чудовий діагност стану молочних залоз.

Ольга Олександрівна, яка не дивлячись на особистий величезний досвід, постійно вдосконалюється, працює над собою, заглиблюється в нові методики ультразвукового обстеження. Це лікар, яка дивиться організм і бачить не лише локально, а оцінює загальну картину і часто дає дієві рекомендації, щодо подальшого обстеження чи звернення до вузьких фахівців.

Ольга Олександрівна не байдужа до людської долі та здоровʼя, співчутлива та завжди намагається бути максимально корисною пацієнтам порадою.

Шворак Юрій Ростиславович. У 1990 році закінчив Київський медичний інститут імені академіка О.О. Богомольця. Отримав спеціальність лікар акушер-гінеколог.

З 1990 по 2020 роки працював у Луцькому клінічному пологовому будинку, 3 роки як акушер-гінеколог в стаціонарі та в жіночій консультації, а після проходження відповідних курсів в Інституті педіатрії, акушерства та гінекології (місто Київ) з 1993 року почав працювати ще і як лікар з ультразвукової діагностики.

У березні 2002 року очолив відділення УЗД пологового будинку і обіймав цю посаду 18 років. Також з 2003 по 2020 рік (17 років) обіймав посаду обласного позаштатного спеціаліста з УЗ-діагностики у Волинській області.

З 2002 по 2006 рік паралельно з роботою в ЛКПБ мав робочі години в обласній дитячій лікарні (ВОДТМО). З 22 вересня 2008 року по сьогоднішній день проводжу обстеження вагітних та гінекологічних пацієнтів у Діагностичному центрі «ВАШ ЛІКАР».

Загальний стаж по спеціальності 30 років. За плечима безліч курсів стажування та науково-практичних конференцій з міжнародною участю в Києві, Харкові, Донецьку, Кривому Розі, Львові, Рівному та за межами України. Категорія за спеціальністю «лікар з ультразвукової діагностики» - вища.